YAZARLAR

Dyt. Burcu TUNÇ

Diyetisyen Burcu TUNÇ,  2002 yılında başladığı Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden   2006 yılında başarı ile mezun olmuştur.

İş hayatına Nutri/System zayıflama merkezinde  başlamış, Özel Ataköy Hastanesi'nde devam etmiştir. Aynı zamanda çeşitli spor merkezleri ve tıp merkezlerinde beslenme danışmanlığı yaparak deneyimlerini artırmıştır. 

4 yıldır Ümraniye Unutmaz Tıp Merkezi ve Şişli'de bulunan Gastroenteroloji Merkezi'nde beslenme danışmanlığı yapmaktadır.
 

Uz,Klinik Psk. Nuray SARP

2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. 2010 yılında Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Bağlanma ve duygu düzenleme teorileri ile çalışmış, yüksek lisans eğitimini duygu ve otobiyografik bellek çalışması makale yayınıyla tamamladı. 2010 yılında  İstanbul Gastroenteroloji Merkezinde çalışmalarda bulundu. Bilişsel davranışçı terapi  ve Şema terapi yaklaşımını kullanmakla birlikte,  Travma sonrası stres bozukluğu, Yas süreci, Kişilik bozuklukları, öfke kontrolü ve migren  ile özel olarak ilgilenmekte ve vaka takip etmektedir. Halen Acıbadem Fulya ve Maslak  Hastanesinde çalışmaktadır.